Image

PREŤAŽENÁ PEČEŇ

Ak si život užívate až príliš, môže vám to spôsobiť spomalenie činnosti pečene.

Nadmerné množstvo cukru a alkoholu môže preťažiť pečeň. Mnohým ľudom sa v pečeni začne vytvárať tuk, pretože pečeň nedokáže udržať krok so súčasným hektickým životným štýlom.

Pokiaľ máte v pečeni menej ako 10 % tuku, nie je to ešte zdravotný problém, ale určite je to podnet na to, aby ste začali podnikať kroky k zmene. Typickými príznakmi „lenivej“ pečene je tuk nahromadený v oblasti brucha, povädnutá pleť a celková únava.

UŽÍVATE SI ŽIVOT „AŽ PRÍLIŠ“?

Ak si užívate život „až príliš“, čoskoro vám vaše telo pošle varovný signál. Samozrejme hneď nespozorujete, že vaša pečeň je preťažená, ale po istom čase to uvidíte a aj pocítite. Máme však pre vás pomoc. Švédska spoločnosť New Nordic vyvinula prípravok Active LiverTM na podporu správnej funkcie pečene.

PREČO JE DOBRÉ UŽÍVAŤ ACTIVE LIVER™ ?

Tableta obsahuje bylinné výťažky, ktoré pôsobia v harmónii s vaším telom a podporujú prirodzenú každodennú čistiacu funkciu pečene a vyplavovanie tuku, čo je nevyhnutné na udržanie správneho a efektívneho metabolizmu. Prípravok Active Liver™ možno považovať za dennú „dávku zdravia a podpory“ pre vašu pečeň. Stačí jedna tableta denne a priaznivý účinok sa dostaví.

Image

KIRSTEN MALA VŠETKY TYPICKÉ PRÍZNAKY

Nadváha, nafukovanie, zlé trávenie, únava a začervenaná mdlá pokožka

  • Som veľmi rada, že som konečne prišla na to, že moje problémy spôsobovala „unavená pečeň“. Teším sa najmä z toho, že som našla ľahký spôsob na podporu jej správnej činnosti bez potreby nastaviť špeciálnu diétu.
  • Teraz užívam denne jednu tabletu Active Liver™ s rannou kávou.
  • Active Liver™ je úžasný produkt, vďaka ktorému sa môžem spoľahnúť na to, že moja pečeň funguje tak, ako má. Cítim sa skvele a už aj moji priatelia si všimli, že vyzerám lepšie a zdravšie.
  • Chcem sa takto dobre cítiť aj naďalej, túžim zostať aktívna a chcem si udržať štíhlejší pás na dlhé roky.
Image
Image
Image

5 HLAVNÝCH VÝHOD ACTIVE LIVER™

1. Pestrec mariánsky podporuje činnosť pečene a žlče

2. Artičoka podporuje rozklad tukov v tráviacej sústave

3. Kurkuma pomáha udržiavať správnu funkciu pečene

4. Jednoduché užívanie – stačí jedna tableta denne

5. Vyrobené vo Švédsku

Active Liver™ je dostupný v lekárňach. Naše produkty doručujeme priamo k vám domov.

My v New Nordic robíme všetko pre to, aby sme vám poradili a pomohli. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 905 813 345 alebo nám napíšte na info@newnordic.sk. Záleží nám na vašom zdraví – doručujeme kuriérom priamo k vám!

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS