Image

„MALA SOM POCIT, AKOBY MI BRUCHO MALO VYBUCHNÚŤ“

Jane začala mať nepríjemné žalúdočné problémy. Vyskúšala mnoho prípravkov a procedúr, hľadala rady, ale ťažkosti sa jej neustále vracali. A potom objavila Dida™.

Kristína pracovala veľa rokov v zdravotníctve. Teraz je na dôchodku a stále si udržiava aktívny spôsob života. Keď jej pri lekárskej prehliadke zistili zvýšenú hladinu cukru v krvi, začala sa obávať cukrovky so všetkými komplikáciami, ktoré s ňou súvisia. Našťastie ju povzbudila jej dcéra, ktorá je „Začalo to pozvoľne. Spočiatku som si myslela, že je to len reakcia na niečo, čo som zjedla. Neskôr som si uvedomila, že mám tie isté nepríjemné ťažkosti bez ohľadu na to, čo jem. Problémy mi robila samotná konzumácia jedla. Môj žalúdok okamžite reagoval nafúknutím a trpela som nadmernou plynatosťou. Cítila som, akoby mi jedlo v žalúdku doslova kvasilo.“

SLADKOSTI A SACHARIDY

Zdalo sa mi, že sladkosti a iné podobné potraviny, ako sušienky, koláče, ale aj cestoviny, či dokonca zemiaky moje problémy ešte zhoršovali. Naozaj som sa cítila dosť zle a okrem toho mi bolo trápne, keď mi moji priatelia hovorili, že vyzerám, ako keby som bola tehotná.

ÚNAVA A NEDOSTATOK ENERGIE

Bola som neustále unavená a bez nálady, veľmi ľahko som sa vyčerpala a stále som mala chuť na sladké.

Image

A POTOM SOM V YSKÚŠAL A PRÍPR AVOK DIDA™

Náhodou som narazila na článok o novom produkte dida™, tak som sa ho rozhodla vyskúšať. Asi po troch týždňoch užívania som začala pozorovať jeho účinky. Žalúdok sa mi po jedle prestal nafukovať a aj plynatosť ustúpila. Som taká šťastná, že opäť môžem normálne jesť bez obáv o môj žalúdok a už si nemusím robiť starosti s tým, čo si oblečiem, aby som zakryla nafúknuté brucho. Dida™ obsahuje škoricový olej, ktorý v kombinácii s kardamónom, klinčekmi, oreganom, cesnakom a ostatnými bylinnými extraktmi, môže mať priaznivý vplyv na vase zdravie. Dida™ prispieva k udržaniu zdravej vnútornej rovnováhy.

PREČO DIDATM TAK DOBRE FUNGUJE!

Trpíte žalúdočnými ťažkosťami? Mnohí z nás roky žijeme s podobnými nepríjemnými pocitmi bez toho, aby sme poznali príčinu – žalúdočné problémy sú často zapríčinené tzv. „kvasnicovým syndrómom“. Nerovnováha v žalúdku môže mať vplyv na celý organizmus. Ak pretrváva, môže negatívne ovplyvniť vašu každodennú pohodu. Najnovšie vedecké výskumy ukázali, že škorica a iné dobre známe koreniny a byliny majú priaznivý vplyv na naše zdravie a najmä nerovnováhu v tráviacom trakte. Dida™ je výživový doplnok zo Škandinávie, ktorý pôsobí proti plesniam a hubám v tráviacom trakte, pomáha pri plynatosti a nadúvaní, znižuje chuť na sladké, má priaznivý vplyv na podráždený žalúdok a môže eliminovať riziko vzniku kvasinkových infekcií.

Image

Dida™ je dostupná v lekárňach. Naše produkty doručujeme priamo k vám domov.

My v New Nordic robíme všetko pre to, aby sme vám poradili a pomohli. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 905 813 345 alebo nám napíšte na info@newnordic.sk. Záleží nám na vašom zdraví – doručujeme kuriérom priamo k vám!

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS