AJ HOLLYWOODSKA HEREČKA TERI HATCHER ODPORÚČA ŠVÉDSKE TABLETY NA VLASY

„Verím, že krása vlasov pramení zvnútra. Priznávam, že nikdy som nebola obdarená obzvlášť skvelými vlasmi. Prešla som si rôznymi fázami a úpravami vlasov. Dnes som konečne so svojou korunou krásy spokojná. Vďačím za to a odporúčam produkt Hair Volume™“, hovorí Teri Hatcher, známa napr. z TV seriálu „Zúfalé manželky“.

Vyskúšajte ocenený a klinicky testovaný Hair Volume™ a nechajte svoje vlasy rásť silnejšie a zdravšie deň za dňom. Extrakt z jablka v Hair Volume™ tabletách vyživuje vaše vlasové folikuly zvnútra. Tiež obsahuje biotín, ktorý pomáha udržiavať zdravé vlasy. A meď im vracia ich prirodzenú farbu. Len jedna tableta denne je ten trik.

Image
Image

KLINICKY TESTOVANÝ PRÍPRAVOK PRE VLASY

Nová klinická štúdia potvrdzuje účinok tablety Hair Volume™. Štúdia preukázala viditeľne hustejšie a hrubšie vlasy. Účinok bol viditeľný už po 2 mesiacoch a potvrdil sa po 4 mesiacoch užívania. 8 z 10 žien bolo spokojných s Hair Volume™. Cítili, že ich vlasy sú hustejšie, krajšie a lesklejšie.

Image

VEDELI STE, ŽE?

Hair Volume™ obsahuje štyri osvedčené zložky, ktoré podporujú rast vlasov. Výťažok z jabĺk, extrakt z prosa siateho, L-cysteín a vitamín B5.

Ich obsah v jednej tablete Hair Volume™ je vyšší v porovnaní s inými prípravkami pre starostlivosť o vlasy na trhu. Všetky informácie o zložení Hair Volume™ nájdete na www.newnordic.sk. Hair Volume™ je jediný prípravok na vlasy, účinný aj proti ich šediveniu, nakoľko obsahuje aj meď, ktora podporuje prirodzenú pigmentáciu vlasov.

Image
Image
Image

Tablety Hair Volume™ a Hair Volume™ Gummies sú dostupné v lekárňach. Naše produkty doručujeme priamo k vám domov.

My v New Nordic robíme všetko pre to, aby sme vám poradili a pomohli. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 905 813 345 alebo nám
napíšte na info@newnordic.sk. Záleží nám na vašom zdraví – doručujeme kuriérom priamo k vám! Záleží nám na vašom zdraví – doručujeme kuriérom priamo k vám!

Image

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS