Výročné balenie Hair Volume™ (90 + 30 tabliet)

Balenie k 10. výročiu Hair Volume™ je limitovaná edícia s 90 + 30 tabletami ZDARMA

  • Pomáha predchádzať predčasnému šediveniu vlasov
  • Podporuje rast a objem vlasov
  • Iba 1 tableta denne

43,80 €


Image

Tento rok je pre New Nordic výnimočný. Je to už 10 rokov, odkedy sme na trh uviedli našu obľúbenú a oceňovanú tabletu na starostlivosť o vlasy Hair Volume™. Jedinečná a teraz už ikonická tableta na vlasy, je klinicky overená a pomáha vašim vlasom, aby boli viditeľne hustejšie, krajšie a lesklejšie. Tableta dodáva zvnútra výživné látky vlasovej pokožke a bunkám vlasových folikulov zodpovedných za rast a kvalitu vlasov. V súčasnosti je dostupná v lekárňach a v obchodoch so zdravou výživou vo viac ako 30 krajinách sveta.

Image

PRVÝ KROK
OBNOVTE SVOJE VLASY ZVNÚTRA

Prvým krokom, ktorý je tým najdôležitejším, je zamerať sa na krásu zvnútra. Táto skutočnosť sa často prehliada. Je nesmierne dôležité zabezpečiť, aby vlasové folikuly dostávali živiny potrebné pre normálny rast vlasov. Tableta Hair Volume od NEW NORDIC je oceňovaná a klinicky overená tableta na vlasy, ktorá má skvelé výsledky a veľkú skupinu verných zákazníkov.

JEDINEČNÝ

Odkedy sme v roku 2011 predstavili Hair Volume, klinicky overenú tabletu na vlasy, pomohla tisíckam žien a mužov získať silnejšie, krajšie a lesklejšie vlasy. Je jedinou tabletou na trhu s rastlinnou látkou procyanidín B2 z jablčného extraktu, ktorá pomáha podporovať rast vlasov zvnútra. Tablety navyše obsahujú jedinečné zloženie bylín, vitamínov, aminokyselín a minerálov, ktoré dodávajú pokožke hlavy a vlasovým folikulom dôležitú výživu zvnútra. Vďaka tomu má organizmus skutočne ideálne podmienky na vytvorenie zdravých a silných vlasov.

Image

VLASY, POKOŽKA A NECHTY

HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. Obsah biotínu a zinku prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov.

Image
Image

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA, UPOZORNENIA

Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov veku. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Image

Jablko
(Malus domestica Borkh.)

Extrakt z jabĺk v tomto produkte obsahuje prírodný rastlinný procyanidín B2. Jablká sú zberané, drvené, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Výročné balenie Hair Volume™ (90 + 30 tabliet)
Your Rating

NUTRIČNÁ INFORMÁCIA
Hodnoty v dennej dávke – 1 tableta 1 tableta * % RVH
Výťažok z jablka (Malus domestica Borkh.) 5:1 300 mg -
Výťažok z prosa siateho (Panicum miliaceum L.) 5:1 250 mg -
Výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.) 200 mg -
L-cysteín 60 mg -
L-metionín 50 mg -
Biotín 475 mcg 950
Kyselina pantoténová 30 mg 500
Zinok 10 mg 100
Meď 1 mg 100
* % RVH - referenčná výživová hodnota, “-“ znamená že RVH nebola stanovená

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA, UPOZORNENIA
Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov veku. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

ZLOŽENIE
Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažky z jablka (Malus domestica Borkh.), výťažky z prosa siateho (Panicum miliaceum L.), výťažky z prasličky roľnej (Equisetum arvense L.), L-Cysteín, L-Metionín, D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, poťahová látka (horečnaté soli mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza), síran meďnatý, protihrudkujúca

látka (oxid

kremičitý), D-biotín.

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS