Hair Volume™ Repair Mask

Regeneračná maska

  • Neobsahuje SLS/SLES sulfáty a silikóny
  • Obsahuje jablkový, kokosový a hydrolyzovaný ryžový proteín
  • Obnovuje rovnováhu vlhkosti vlasov
  • Regeneruje a posilňuje vlasové vlákna
  • Pre všetky typy vlasov

28,00 €


Image

HAIR VOLUME™ REPAIR MASK

Hair Volume™ Repair Mask je hĺbkovo vyživujúca regeneračná maska, ktorá obsahuje výťažky z jabĺk, kokosu a hydrolyzovaný ryžový proteín pre obnovu stratenej vlhkosti a posilnenie vlasových vlákien. Doprajte vašim vlasom kompletnú starostlivosť s Hair Volume™ šampónom, kondicionérom a sérom pre lesk vlasov. Pre dosiahnutie výnimočných výsledkov podporte vaše vlasy aj zvnútra tabletami Hair Volume™ od spoločnosti New Nordic.

 

POUŽITIE

Naneste dostatočné množstvo na umyté, uterákom vysušené vlasy. Vmasírujte do celej dĺžky vlasov. Nechajte pôsobiť 3 – 5 minút; pre veľmi suché vlasy až do 30 minút. Dôkladne opláchnite (ideálne studenou vodou). Používajte dvakrát týždenne pre hebké, lesklé a zdravé vlasy.

Image

JABLKO
MALUS DOMESTICA
BORKH.

Malus domestica, známa ako jabloň domáca. Tento strom pochádza zo Strednej Ázie, kde sa dodnes vyskytuje jeho divoký predok Malus sieversii. Jablká majú náboženský a mytologický význam v mnohých kultúrach, vrátane severskej, kde sa bohyňa Iðunn zobrazuje, ako ponúka bohom jablká, ktoré im dodajú večnú mladosť. Moderný vedecký výskum dnes objavil súvislosť medzi zdravotnými účinkami a šupkami a semenami jabĺk, ktoré obsahujú rôzne fytochemické látky, najmä polyfenoly. Výťažky z jabĺk prirodzene obsahujú fytochemickú látku procyanidín B2, ktorá je základom našej oceňovanej tablety na vlasy Hair Volume™. Výťažky z jabĺk obsahuje aj šampón, kondicionér, sérum a maska Hair Volume™. Tento zdravý a inovatívny prístup je dokonalým stelesnením princípu Beauty In & Out™ – Krása zvnútra aj zvonka. Umožní vám dokonale sa postarať o vaše vlasy.

HAIR VOLUME™

 

Kompletná prírodná starostlivosť o vlasy, ktorá pomáha ošetrovať vlasy zvnútra aj zvonku

 

Image

BEAUTY IN & OUT
NATURAL ORIGIN. NATURAL BASED

Užívanie výživových doplnkov v kombinácii s vlasovou kozmetikou s rovnakými aktívnymi bylinnými zložkami je výborný spôsob ako sa starať o svoje vlasy, zvnútra aj zvonka. Tento inovatívny, komplexný prístup podporuje prirodzený ekosystém vlasov a poskytuje starostlivosť potrebnú pre udržanie krásy a vitality vlasov. Produktový rad Hair Volume pre pravidelnú starostlivosť o vlasy je dokonalým stelesnením princípu Beauty In & Out™“ – „Krása zvnútra & zvonku“.

Image

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Hair Volume™ Repair Mask
Your Rating

OBJEM 300 ml / 10 oz

ZLOŽENIE
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ricinus Communis (Castor Bean) Seed Oil, C15-19 Alkane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Behentrimonium Methosulfate, Behentrimonium Chloride, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Acetum (Vinegar), Phytantriol, Panthenol, Parfum (Fragrance) 100% from natural origin, Dipropylene Glycol, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Limonene, Pantolactone, Linalool, Coumarin. Free from Silicone, Sulfated surfactants, Mineral oils. Garanti sans silicone, huile minérale, tensioactif sulfaté.

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS