SKU
955

Hair Volume™

Rast a objem vlasov

HAIR VOLUME pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. HAIR VOLUME obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2.

  • Pomáha predchádzať predčasnému šediveniu vlasov
  • Podporuje rast a objem vlasov
  • Iba 1 tableta denne
18,80 €

Vytvorené pre SILNEJŠIE a KRAJŠIE VLASY

Tablety Hair Volume™ sú oceneným a klinicky testovaným komplexom, vďaka ktorému vaše vlasy zosilnejú už za 2 mesiace. Vaše vlasy možno v tichosti trpia nedostatkom výživy. Tu je dôvod: Dlhotrvajúce zdravie vlasov začína na bunkovej úrovni so silnými folikulmi, ktoré vám poskytnú plné a živé vlasy. Bohužiaľ, vaše vlasové folikuly nie sú hlavným cieľom pre živiny v tele. Vaše telo uprednostňuje životne dôležité orgány pred vlasovými folikulmi, najmä keď sú vystavené stresu a hormonálnym zmenám. Krása vašich vlasov je až druhoradá, keď telo nemá dostatok živín.

Rednúce vlasy?

Rednú vám vlasy? Mnohí sa kvôli rednúcim alebo vypadávajúcim vlasom cítia rozpačito alebo sa hanbia. Trápi vás rednutie vlasov a ovplyvnilo to vaše sebavedomie alebo to, ako sa cítite? Ak hľadáte riešenie, ktoré by vám pomohlo získať hustejšie, lesklejšie a krajšie vlasy, máme niečo, čo by vám mohlo pomôcť.

Prečo je Hairv Volume je taký skvelý

Hair Volume™ má zloženie z čistých ingrediencií prírodného pôvodu a navyše "vlasové" vitamíny a minerály. Ide o bezpečné látky, ktoré sa dostanú ku koreňu problému. Základom tabliet Hair Volume™ je náš špeciálny extrakt z jablka Annurca, prosa a prasličky, ako aj aminokyseliny (l-cysteín a L-metionín), biotín (vitamín B7), kyselina pantoténová (vitamín B5), zinok a meď.

Vlasy v štýle New Nordic

Zdravie vašich vlasov sa začína vo vnútri vášho tela. Vaše vlasy odrážajú stav vašej výživy, hormonálnu rovnováhu a spôsob, akým sa k vlasom správate zvonku pomocou nešetrných vlasových prípravkov. Cieľom prístupu New Nordic k vlasom je pomôcť vám dopriať vašim vlasovým folikulom látky, ktoré putujú krvou a zameriavajú sa na vlasové folikuly, aby mohli stimulovať a podporovať normálny rast vlasov. Okrem tabliet a gumových bonbónov Hair Volume™ odporúčame aj produkty vlasovej starostlivosti Hair Volume™ z nášho radu Beauty In & Out pre dosiahnutie okamžitého skrášľujúceho výsledku.

Úžasné klinické výsledky

Hoci je rastový cyklus vlasov dlhý a môže trvať 3 až 6 rokov, pri užívaní Hair Volume™ nemusíte na výsledky čakať večnosť. Náš "zlatý štandard" klinicky testovanej receptúry Hair Volume™ potvrdený v parížskej štúdii z roku 2018 ukazuje, že vlasy narastú hustejšie a silnejšie už za 2 mesiace. Deväť z desiatich účastníkov malo pocit, že ich vlasy sú krajšie ako predtým, a 7 z desiatich uviedlo, že ich vlasy sú po používaní Hair Volume™ silnejšie.

0 /10
Odporúčali by ste Hair Volume™
0 /10
je spokojný s Hair Volume™
0 /10
Zistili, že ich vlasy sú krajšie a viditeľne silnejšie

Beauty In & Out

V spoločnosti New Nordic sa špecializujeme na bylinné doplnky a kozmetické výrobky založené na vedeckých štúdiách, ktorých výsledkom sú inovatívne a účinné výrobky, ktoré harmonicky spolupracujú s vaším telom. Používanie tabliet aj výrobkov na starostlivosť o vlasy s rovnakými účinnými bylinnými zložkami je skvelý spôsob, ako sa starať o svoje vlasy zvnútra aj zvonku. Je to nový a holistický spôsob starostlivosti o vaše vlasy. Vďaka tomuto novému spôsobu starostlivosti o krásu sú vaše vlasy ošetrované zvnútra aj zvonku, čo je presne to, o čo v Beauty In & Out™ ide. Hair Volume™ je jedinečná a revolučná starostlivosť o krásu, vďaka ktorej vaše vlasy dosiahnu úžasné a výnimočné výsledky.

Nechajte prehovoriť používateľov..

stars12345

z 678 hodnotení

Oceňované na celom svete

S prípravkom Hair Volume™ sú spokojné ženy a muži všetkých vekových kategórií. Hair Volume™ bol uvedený na trh v Škandinávii v roku 2011 po rokoch výskumu a testovania. Všetky tablety sa vyrábajú vo Švédsku a Dánsku pod farmaceutickou kontrolou a prísnymi normami kvality. Hair Volume™ sa predáva vo viac ako 40 krajinách po celom svete a vo viac ako 50 000 lekárňach, od Číny na východe až po USA na západe.

Najlepšie hodnotené tablety na vlasy na svete

Okrem toho, že vaši blízki chvália Hair Volume™, táto úžasná tableta získala niekoľko ocenení za krásu v celej Európe a Severnej Amerike. Hair Volume™ je pravdepodobne najviac oceňovanou tabletou na vlasy na svete.

Annurca | Tajomstvo našej tablety na vlasy

François Gérard a zakladateľ spoločnosti Karl Kristian Bergman Jensen spolu už viac ako 20 rokov cestujú, objavujú a skúmajú rastlinné zložky pre výživové doplnky a kozmetické výrobky New Nordic. Po rokoch bádania s cieľom nájsť najlepšie odrody jabĺk pre Hair Volume napokon navštívili niekoľko pestovateľov špeciálnej odrody jabĺk s názvom Annurca. Jablká Annurca sú pravdepodobne najstaršou známou odrodou jabĺk na svete. Rastú vo vulkanickej pôde v južnom Taliansku, v okruhu 50 km severne od Neapola. Jablká sú malé, šťavnaté a sladké, no s nízkym obsahom kyselín a mimoriadne vysokým obsahom proantocyanidínu. Veľmi dlho si zachovávajú svoju chuť, vôňu a kvalitu. Extrakt z jablka Annurca má obzvlášť vysoký prirodzený obsah špeciálneho proantokyanidínu, a to z neho robí to pravé jablko pre Hair Volume™.

annurca3
Špeciálne jablko položené na sitách na zretie pred spracovaním
hvproductpage_apples2
Pestovanie jablka Annurca s prirodzene vysokým obsahom procyanidínu B2
hvproductpage_apples3
Zamestnanci spoločnosti New Nordic diskutujú s farmárom (vpravo) o zbere jabĺk annurca na tablety Hair Volume
hvproductpage_apples4
Výsadba jabĺk Annurca v Caserte, Campagnia, Taliansko
hvproductpage_apples5
Jablká annurca rastú vo vulkanickej pôde
hvproductpage_apples6
Malebná scenéria pri Caserte
hvproductpage_apples8
Zakladateľ spoločnosti New Nordic Karl Kristian kontroluje pestovanie jabĺk Annurca

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nemusíte veriť len nášmu slovu, že Hair Volume™ naozaj funguje. Mnohé ženy, ktoré užívali Hair Volume™, nás kontaktujú, aby nám porozprávali svoj príbeh a vyjadrili, aké sú s tabletami Hair Volume spokojné a ako im ich užívanie zmenilo život. Stále sa môžu vyskytnúť otázky a my sme v tejto oblasti odborníci. Tu sme zhromaždili niektoré z najčastejších otázok týkajúcich sa života vlasov

K vypadávaniu vlasov môže dôjsť v dôsledku mnohých premenných, ako sú genetické faktory alebo predispozície, nedostatok vitamínov a minerálov, kožné problémy, poruchy rastu vlasov, zlá strava, emocionálne zmeny vo vašom živote, zmena hormonálnej rovnováhy, pôrod, menopauza, K podporeniu rastu a plnosti vlasov patrí aj optimálna výživa pre normálny rast vlasov. Výživné látky, ktoré vzájomne spolupôsobia s vašimi vlasovými folikulmi a vytvárajú zdravé vlasy. Hair Volume je pokročilou kombináciou týchto živín.  

Vlasy rastú v štyroch odlišných fázach. V poslednej fáze dochádza k vypadávaniu starých vlasov, čím sa uvoľňuje miesto pre rast nových vlasov. Normálny vlasový folikul zvyčajne vyrastá približne tri roky a potom približne tri mesiace odpočíva, než znovu narastie úplne nový vlasový prameň. Niektoré stavy môžu narušiť jednotlivé fázy rastu vlasov.

Nevyhnutné vitamíny a minerály sú pre zdravý rast vlasov naozaj dôležité. Najmä biotín a zinok. Keďže vlasy sú z veľkej časti tvorené bielkovinami, mali by ste tiež dbať na ich príjem a zamerať sa na zdravé bielkoviny. To zahŕňa: chudé mäso, ryby, fazuľu, strukoviny a nízkotučné mliečne výrobky.

Predčasné vypadávanie vlasov často súvisí so stresom. Jednoducho stres môže urýchliť prechod vlasov z anagénnej fázy do telogénnej fázy a potom do exogénnej fázy, čím sa zdvojnásobí alebo strojnásobí bežná denná strata vlasov.

Naučiť sa odbúravať stres pomocou cvičenia , meditácie, dýchacích techník, poradenstva a vyhýbanie sa Niektorým každodenným stresorom vo vašom živote môže pomôcť znížiť váš stres, čo môže mať mnoho pozitívnych účinkov na zdravie.