1. Active Liver™
  Active Liver™

  16,20 €
 2. dida™
  dida™

  16,20 €
 3. Hair Volume™
  Hair Volume™

  16,20 €
 4. Hair Volume™ Darčeková kazeta
  Hair Volume™ Darčeková kazeta

  39,70 €
Image

Od roku 1990 New Nordic premýšľal inak a snažil sa inovovať a vyvíjať nové bylinné prípravky, ktoré posilňujú vitalitu a bojujú proti zdravotným problémom súvisiacim s vekom. Spoločnosť pracovala na vývoji rastlinných molekúl na aktiváciu životných a vitálnych procesov vašich vysoko špecializovaných telových buniek. Tajomstvom je dodávať výživu a signály, ktoré zapínajú konkrétnejšie bunky vášho tela, t.j. oči alebo mozgové bunky, aby boli aktívnejšie.

Originálny švédsky Blue Berry ™ - podstata očného zdravia sa stal známym denným výživovým doplnkom pre ľudí všetkých vekových kategórií. Máme tiež ikonické produkty Hair Volume ™ a Active Liver ™. Používatelia sa naučili hľadať prípravky spoločnosti New Nordic v lekárňach a v predajniach zdravej výživy. Obaly produktov sú v atraktívnych farbách, v závislosti od zdravotného účinku a druhu vitality, ktoré prinášajú, ale všetky majú jednu spoločnú vec - striebornú značku. Každým dňom narastá počet ľudí, ktorí majú skúsenosti s prínosom prípravkov spoločnosti New Nordic pre zdravie.

Dnes milióny verných spotrebiteľov vo viac ako 30 krajinách po celom svete, od Číny vo Východnej Európe až po USA na západe, používajú jeden alebo viac prípravkov New Nordic, ako súčasť svojej každodennej starostlivosti o zdravie. Pre radosť je nevyhnutné udržanie vitality rok čo rok. Nechajte New Nordic ukázať vám k nej cestu.

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS