newnordic-icons

Ikony New Nordic / Ikonické produkty New New Nordic

Blue Berry™ - Esencia pre zdravé oči  (2000)

Tajomstvo blahodarných účinkov lesných čučoriedok  tkvie v samotnej čučoriedke, ktorá je jedným z najtradičnejších bobuľových ovocí vo Švédsku. Roky výskumu a spolupráce so svetovými renomovanými oftalmológmi priniesli prvú luteínom obohatenú tabletu s výťažkom z čučoriedky pre starostlivosť o oči a zrak. Od svojho založenia v roku 1997, naša výrobňa vo Švédsku každoročne zvyšuje produkciu tabliet Blue BerryTM a s vernými spotrebiteľmi v 30 krajinách sveta od  Číny na východe po USA na západe, dopyt stále rastie.

Blue BerryTM je jedným z nosných produktov spoločnosti New Nordic a určite ním aj zostane.  

 

BioDrain® - Očistite svoje telo (1998)

V prchavom svete prepychu a blahobytu, kde si takmer každým sústom servírujme do tela rôzne škodliviny, sme ako reakciu na trend detoxikačnej vlny tisícročia predstavili produkt BioDrain®. S rastúcim množstvom rýchleho občerstvenia, začal silnieť dopyt po detoxikačných kúrach a BioDrain® sa objavil práve včas, aby  požiadavkám na očistu organizmu vyhovel. Svojho času mala výrobná linka v Dánsku nepretržitú prevádzku, aby sme dokázali zásobovať nedočkavých zákazníkov. Pred BioDrain® mnohí ľudia hľadali pomoc u alternatívnych liečiteľov, ktorí im predpisovali dlhý zoznam byliniek a tinktúr. Výhoda a efektívnosť BioDrain® spočíva v receptúre byliniek a minerálov, ktoré pracujú v harmónii  s telu vlastným detoxidačným mechanizmom. BioDrain® sa stal okamžitým úspechom a aj dnes má svoje miesto v regáloch predajní so zdravou výživou.

 

Frutin® - Úľava od pálenia záhy (1992)

Frutin®  bola prvá prelomová inovácia New Nordic. Produkt bol vyvinutý za účelom  ľahkej a rýchlej úľavy od pálenia záhy. Na zabránenie preniknutia žalúdočnej kyseliny zo žalúdka do pažeráku, kde môže vytvoriť pocit pálenia, New Nordic vynašiel špeciálnu vlákninu s prírodným citrusový zložením. Toto zloženie  je jedinečné a mnohí sa ho snažili napodobniť, no bez úspechu. Keď tabletu žujete, vznikne jemná pena, ktorá nad hornou časťou žalúdka  vytvorí  zátku, čím zabráni tomu, aby sa žalúdočné kyseliny dostali do pažeráka. To všetko sa deje veľmi rýchlo a penové viečko má účinok až niekoľko hodín. Jedinečnosť  tohto produktu spočíva v skutočnosti, že sa zamedzí stúpaniu kyselín zo žalúdka bez ich neutralizácie. To umožňuje žalúdku normálne fungovať a bojovať proti rôznym baktériám.

Aj po 23 rokoch je Frutin® unikátnym produktom, ktorý je výsledkom inovatívneho prístupu New Nordic.

 

Hair Volume™ - Dajte svojim vlasom objem  (2011)

Hair VolumeTM  je  výživový doplnok s prevratnými prírodnými extraktmi.  Vďaka jedinečnej kombinácii bioaktívnych rastových faktorov z jabĺk a inovatívnej technológii, umožňujúcej zásobovanie živín, ktoré podporujú a aktivujú životné procesy buniek vlasových folikulov, je dnes tento produkt jedným z najoceňovanejších a najpoužívanejších prípravkov na vlasy na celom svete. Už za päť rokov sa Hair VolumeTM stal súčasťou každodennej  starostlivosti  o krásu a zdravie žien i mužov v 32 krajinách sveta.

 

Skin Care™ - Aktivácia produkcie kolagénu v pokožke (2012)

Pri tomto produkte know-how  a technológie New Nordic  skutočne zažiarili. Po stáročiach používania pleťových kozmetických prípravkov, vedci začínajú chápať, ako využiť rastlinné zložky a živiny aby  aktivovali hlbšiu vrstvu kožných buniek a docieliť  tak dlhotrvajúce, nie len povrchové a krátkodobé kozmetické účinky. Zdravá pokožka je krásna a mlado vyzerajúca pokožka. Výskumný program New Nordic v oblasti aktivácie životných procesov buniek významne dopomohol pri vývoji tejto novej generácie kozmetických produktov. Výsledkom inovácií je Skin Care Collagen Filler -  produkt so schopnosťou stimulovať a zvýšiť produkciu kolagénu v pokožke zvnútra. Jedná sa o vedou podložené fakty. Skin Care Collagen Filler je len začiatok. New Nordic aktuálne pracuje na vývoji mnohých ďalších produktov pôsobiacich na kožné bunky a vo svojich laboratóriách vytvára budúcnosť v každodennej starostlivosti o pleť a krásu.