Image

MÔJ ZRAK JE LEPŠÍ

Kathy zo Švédska sa vďaka užívaniu Blue Berry™ zlepšil zrak natoľ ko, že to urobilo dojem aj na jej očného lekára.

KATHY VYROZPRÁVALA
SVOJPRÍBEH:

„Mám 62 a okuliare nosím od svojich desiatich rokov. V decembri 2011 som bola na pravidelnej očnej prehliadke, ktorej výsledky nedopadli veľmi dobre. Vo viacerých časopisoch som sa dočítala o produkte pre oči Blue Berry™ a koncom januára 2012 som ho začala užívať. Po 5 mesiacoch užívania som opäť absolvovala pravidelnú kontrolu. Môj lekár mi spravil štandardné testy, ktoré potvrdili, že pri čítaní sa môj zrak markantne zlepšil. Bol skutočne ohromený zisteným rozdielom.“

BLUE BERRY™ UŽ NEPRESTANEM UŽÍVAŤ
„Lekárovi som povedala, že som začala brať výživový doplnok Blue Berry™ a on mi potvrdil, že to pravdepodobne bude dôvod, prečo sa môj zrak a stav mojich očí natoľko zlepšil. Chcela by som sa s každým podeliť o svoje skúsenosti s Blue Berry™. Je to skutočne výborný produkt. Okuliare nosím od svojich desiatich rokov, teraz mám 62 a môj zrak sa naozaj zlepšil. Blue Berry™ už neprestanem užívať. Ďakujem za tento skvelý produkt, ktorý pomohol mojim očiam,“ hovorí Kathy.

Image

VEDELI STE, ŽE?

Počas 2. svetovej vojny bolo o britských bojových pilotoch známe, že pred plánovanou leteckou misiou zvykli jedávať veľké množstvo čučoriedok, aby si zlepšili nočné videnie a presnosť.

TEST: V AKOM STAVE SÚ VAŠE OČI?

Máte problémy vidieť jasne do diaľky?

Pozorujete zmeny vo vnímaní farieb?

Potrebujete si pri čítaní knihu odďaľovať od očí, aby ste text vedeli

dobre prečítať?

Mávate príležitostne zahmlené videnie?

Sú vaše oči citlivejšie na svetlo?

Image

BLUE BERRY™

je už po viac ako desaťročie najpredávanejším výživovým doplnkom v Škandinávii. Priaznivý účinok produktu Blue Berry™ na stav očí a zraku potvrdila organizácia Health Canada, a to najmä pri makulárnej degenerácii (poruche centrálneho videnia) súvisiacej s vyšším vekom a pri katarakte (sivom zákale).

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS