Facebook Pixel

Blue Berry™ Eyebright Plus

  • Prispieva k udržaniu dobrého zraku a vitality očí
  • Čučoriedka obyčajná, očianka rostkovova, luteín, vitamín A a zinok
  • 2 tablety denne
Cena

17,60 €
Bežná cena 17,60 €


Image
Image

ROZDIEL MEDZI ŠVÉDSKYMI A AMERICKÝMI ČUČORIEDKAMI

Medzi švédskymi divými čučoriedkami a plantážovo pestovanými čučoriedkami, ktoré bežne nakupujeme v supermarkete, je rozdiel. Americká čučoriedka má veľké plody, jej dužina je svetlá. Švédska čučoriedka má drobné plody, ktoré zafarbia ústa a zuby na tmavomodro, ak si ich vychutnáte čerstvé. Prírodné pigmenty švédskych čučoriedok sú tým, čím sú súčasní vedci skutočne fascinovaní. Tableta Blue Berry™ od New Nordic obsahuje práve tieto nádherné malé tmavomodré švédske čučoriedky.

Image
Image

Dobrý zrak a vitalita očí

Blue Berry™ je originálny švédsky výživový doplnok prispievajúci k udržaniu dobrého zraku a vitality očí. Tablety obsahujú výťažok z čučoriedky, extrakt z kvetov aksamietnice rozložitej so štandardizovaným obsahom 10 mg luteínu, výťažok z očianky rostkovovej, vitamín A, zinok a meď. Luteín je karotenoid, ktorý sa prirodzene nachádza v očnej makule, ktorá zodpovedá za centrálne videnie. Vitamín A (nazývaný očný vitamín) a zinok zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní dobrého zraku a sú nevyhnutnými živinami pre zachovanie vitality očí.

Odporúčaná denná dávka

Užívajte 2 tablety denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako n.hrada rozmanitej stravy. Odporčan denn. dvka sa nesmie presiahnuť. Tehotn., dojčiace ženy a alergici by mali už.vanie tohto pr.pravku konzultovať s lek.rom. Poraďte sa s lek.rom ak trp.te z.važným ochoren.m (ako je napr. cukrovka alebo epilepsia). Nie je určen. pre deti. Neuž.vajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých det.

Kedy užívať Blue Berry™

  • Ak si chcete udržať zdravé oči a dobrý zrak na dlhé roky
  • Chcete si dopriať výhody superpotravín? Blueberry Eyebright je prírodný výživový  doplnok obsahujúci extrakt z čučoriedok, ktorý pomáha udržiavať zdravie a vitalitu očí
  • Ak ste spozorovali zmeny v kvalite vášho zraku a chcete s tým niečo urobiť
Image

Čučoriedka obyčajná (Vaccinium myrtillus L.)

Ľudia vo Švédsku žijú zdravý život v harmónii s prírodou a čučoriedky sa po stáročia tešia veľkej obľube pre svoju vynikajúcu chuť a blahodárne účinky.


Očianka Rostkovova (Euphrasia officinalis L.)

Očianka je malá jednoročná bylina dorastajúca do výšky 5-40 cm, má bohato rozkonárené, husto olistené stonky s protistojnými ostro pílkovitými listami a súmerné kvety bielej alebo jemne fialovej farby s tmavšími  fialovými pásikmi a žltou škvrnou. Na extrakt v tablete Blue Berry™ je použitá celá rastlina očianky rostkovovej.


Aksamietnica rozložitá (Tagetes erecta L.)

Aksamietnica  je rastlina s hustými zelenými listami  a kvetmi žltej až oranžovej farby, pripomínajúca klinček. Luteín v produkte  Blue BerryTM je extrahovaný z korunných lupienkov  kvetov aksamietnice.


 Dostupné balenia

Image

60 tabl.

Image

120 tabl.

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Blue Berry™ Eyebright Plus
Your Rating

Hodnoty v dennej dávke 2 tablety % RDI*
Vitamín A 400 μg 50
Zinok 10 mg 100
Meď 1 mg 100
Extrakt z čučoriedok 20 mg (Vaccinium myrtillus L.) 400 mg -
5:1 ekvivalent k 2000 mg sušen.ho plodu
Extrakt z očianky rostkovovej (Euphrasia officinalis L.) 200 mg -
5:1 ekvivalent k 1000 mg sušen.ho kvetu
Extrakt z aksamietnice rozložitej (Tagetes erecta L.) 100 mg -
štandardizovan. na 10% = 10,0 mg lute.nu
*RDI - odpor.čaný denný pr.jem
*RDI „ -„ znamen. že nebol stanovený

Odporúčaná denná dávka
Užívajte 2 tablety denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako n.hrada rozmanitej stravy. Odpor.čan. denn. d.vka sa nesmie presiahnuť. Tehotn., dojčiace ženy a alergici by mali už.vanie tohto pr.pravku konzultovať s lek.rom. Poraďte sa s lek.rom ak trp.te z.važným ochoren.m (ako je napr. cukrovka alebo epilepsia). Nie je určen. pre deti. Neuž.vajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých det.

Zloženie
Objemov. činidlo (mikrokryštalick. celul.za), extrakt z čučoriedky obyčajnej (Vaccinium myrtillus L.), extrakt z očianky rostkovovej (Euphrasia officinalis L.), extrakt z aksamietnice rozložitej (Tagetes erecta L.), dezintegr.tor (karboxymetylcelul.za), poťahov. l.tka (hydroxypropylmetylcelul.za, rastlinn. horečnat. soli mastných kysel.n), zinok (oxid zinočnatý), vitam.n A (retinyl acet.t), meď (s.ran meďnatý), protihrudkuj.ca l.tka (oxid kremičitý).

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS