Blue Berry™ Eyebright Plus

  • Prispieva k udržaniu dobrého zraku a vitality očí
  • Čučoriedka obyčajná, očianka rostkovova, luteín, vitamín A a zinok
  • 2 tablety denne

19,50 €
Bežná cena 19,50 €


Image
Image

ROZDIEL MEDZI ŠVÉDSKYMI A AMERICKÝMI ČUČORIEDKAMI

Medzi švédskymi divými čučoriedkami a plantážovo pestovanými čučoriedkami, ktoré bežne nakupujeme v supermarkete, je rozdiel. Americká čučoriedka má veľké plody, jej dužina je svetlá. Švédska čučoriedka má drobné plody, ktoré zafarbia ústa a zuby na tmavomodro, ak si ich vychutnáte čerstvé. Prírodné pigmenty švédskych čučoriedok sú tým, čím sú súčasní vedci skutočne fascinovaní. Tableta Blue Berry™ od New Nordic obsahuje práve tieto nádherné malé tmavomodré švédske čučoriedky.

Image
Image

Dobrý zrak a vitalita očí

Blue Berry™ je originálny švédsky výživový doplnok prispievajúci k udržaniu dobrého zraku a vitality očí. Tablety obsahujú výťažok z čučoriedky, extrakt z kvetov aksamietnice rozložitej so štandardizovaným obsahom 10 mg luteínu, výťažok z očianky rostkovovej, vitamín A, zinok a meď. Luteín je karotenoid, ktorý sa prirodzene nachádza v očnej makule, ktorá zodpovedá za centrálne videnie. Vitamín A (nazývaný očný vitamín) a zinok zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní dobrého zraku a sú nevyhnutnými živinami pre zachovanie vitality očí.

Kedy užívať Blue Berry™

  • Ak si chcete udržať zdravé oči a dobrý zrak na dlhé roky
  • Chcete si dopriať výhody superpotravín? Blueberry Eyebright je prírodný výživový  doplnok obsahujúci extrakt z čučoriedok, ktorý pomáha udržiavať zdravie a vitalitu očí
  • Ak ste spozorovali zmeny v kvalite vášho zraku a chcete s tým niečo urobiť
Image

Čučoriedka obyčajná (Vaccinium myrtillus L.)

Ľudia vo Švédsku žijú zdravý život v harmónii s prírodou a čučoriedky sa po stáročia tešia veľkej obľube pre svoju vynikajúcu chuť a blahodárne účinky.


Očianka Rostkovova (Euphrasia officinalis L.)

Očianka je malá jednoročná bylina dorastajúca do výšky 5-40 cm, má bohato rozkonárené, husto olistené stonky s protistojnými ostro pílkovitými listami a súmerné kvety bielej alebo jemne fialovej farby s tmavšími  fialovými pásikmi a žltou škvrnou. Na extrakt v tablete Blue Berry™ je použitá celá rastlina očianky rostkovovej.


Aksamietnica rozložitá (Tagetes erecta L.)

Aksamietnica  je rastlina s hustými zelenými listami  a kvetmi žltej až oranžovej farby, pripomínajúca klinček. Luteín v produkte  Blue BerryTM je extrahovaný z korunných lupienkov  kvetov aksamietnice.


 Dostupné balenia

Image

60 tabl.

Image

120 tabl.

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Blue Berry™ Eyebright Plus
Your Rating

Hodnoty v dennej dávke 2 tablety % RVH*
Vitamín A 400 μg 50
Zinok 10 mg 100
Meď 1 mg 100
Extrakt z čučoriedok 20 mg (Vaccinium myrtillus L.) 400 mg -
5:1 ekvivalent k 2000 mg sušeného plodu
Extrakt z očianky rostkovovej (Euphrasia officinalis L.) 200 mg -
5:1 ekvivalent k 1000 mg sušeného kvetu
Extrakt z aksamietnice rozložitej (Tagetes erecta L.) 100 mg -
na 10% = 10,0 mg luteínu
* % RVH – referenčná výživová hodnota,
"-" znamená, že RVH nebola stanovená

Odporúčaná denná dávka
Užívajte 2 tablety denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Poraďte sa s lekárom ak trpíte závažným ochorením (ako je napr. cukrovka alebo epilepsia). Nie je určené pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Zloženie
Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z čučoriedky obyčajnej (Vaccinium myrtillus L.), extrakt z očianky rostkovovej (Euphrasia officinalis L.), extrakt z aksamietnice rozložitej (Tagetes erecta L.), dezintegrátor (karboxymetylcelulóza), povlaková látka (hydroxypropylmetylcelulóza, rastlinné horečnaté soli mastných kyselín), zinok (oxid zinočnatý), vitamín A (retinyl acetát), meď (síran meďnatý), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS