Dida™

  • výživový doplnok so škoricou, prírodnými extraktmi a bioaktívnymi živinami
  • prirodzený komfort a rovnováha tráviaceho traktu
  • 2-3 tablety denne

19,10 €
Bežná cena 19,10 €


Image
Image

Žalúdok a trávenie

Dida™ je tableta, ktorá napomáha pri znižovaní tvorby plynov v gastrointestinálnom trakte. Jedinečná receptúra bioaktívnych živín, extraktov z bylín a olejov z korenín, prispieva k udržaniu správnej funkcie tráviaceho traktu, normálneho stavu slizníc a predchádzaniu patologického premnoženia mikroorganizmov, ktoré sú pôvodcom kvasinkových infekcií. Bylinný komplex obsahuje oleje zo škorice, feniklu a mäty, ktoré v kombinácii s extraktami z tymiánu a cesnaku s antimikrobiálnym účinkom, prinášajú úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáhajú chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobio logickú rovnováhu tráviaceho traktu. Niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu sliznice tráviaceho traktu.

Image

Odporúčaná denná dávka

Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy a deti. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Image

Odporúčané pri: 

  • Ak trpíte nadmernou plynatosťou a nafukovaním, ktoré vám znepríjemňujú každodenný život
  • Ak sa chcete zbaviť problémov s trávením, vďaka ktorým sa cítite zle a v celkovej nepohode
  • Ak chcete zmierniť pocity nafúknutia po jedle a získať tak späť svoje sebavedomie a pohodu
  • Ak trpíte opakujúcimi sa kvasinkovými infekciami
Image

Mäta pieporná  (Mentha X Piperita L.)

Mäta pieporná je jedna z  najznámejších byliniek. Je to trváca bylina vysoká 40 až 80 cm, s drevnatým podzemkom a s nadzemnými poplazmi. Stonky sú priame, hore bohato rozkonárené. Má pozitívne účinky predovšetkým na žalúdok a tráviacu sústavu. V produkte dida TM je použitý olej z mäty piepornej.

Škorica (Cinnamomum zeylanicum L.)

Škorica pôvodne pochádza z strova  Srí Lanka a do Európy ju doviezli holandskí obchodníci okolo roku 1700.  Škoricovník cejlónsky je vysoký, stálozelený tropický strom a škorica je korenie, ktoré sa získava zo sušenej vnútornej kôry. Kôra má typicky silnú príjemnú vôňu a sladkú, aromatickú chuť.  Škoricový olej, použitý v tejto tablete, sa extrahuje z kôry destiláciou. Škorica prispieva k udržaniu zdravého trávenia a celkového komfortu tráviaceho traktu.

Kardamón (Elettaria cardamomum L.)

Kardamovník  malabarský je trváca bylina patriaca do čeľade zázvorovité. Z rastliny sa používajú tobolky obsahujúce veľké vráskavé semená. Tobolky sa zbierajú za zelena a semená sa po vysušení používajú celé alebo pomleté. Má výraznú chuť a vôňou pripomína eukalyptus. Kardamóm má priaznivé účinky na zažívanie a  pôsobí proti rôznym žalúdočným problémom.

SIZES

Image

60 tablets

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:dida™
Your Rating

ZLOŽENIE DENNEJ DÁVKY 2 tablety % RVH 3 tablety % RVH
Oregáno (Origanum vulgare L.) 5:1 ekvivalent k 1500 mg sušených bylín 300 mg * 450 mg *
Olivové listy (Olea europaea L.) 5:1 ekvivalent k 1000 mg sušených listov 200 mg * 300 mg *
Nechtík lekársky (Calendula officinalis L.) 5:1 ekvivalent k 750 mg sušených bylín 150 mg * 225 mg *
Tymian (Thymus vulgaris L.) 5:1 ekvivalent k 750 mg sušených bylín 150 mg * 225 mg *
Kardamón (Elettaria cardamomum L.) 5:1 ekvivalent k 500 mg sušených bylín 100 mg * 150 mg *
Klinček (Eugenia caryophyllus L.) 5:1 ekvivalent k 500 mg sušených bylín 100 mg * 150 mg *
Cesnak 5% aliín (Allium sativum L.) 66 mg * 99 mg *
Škoricový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.) 10 mg * 15 mg *
Olej z mäty piepornej (Mentha x piperita L.) 6 mg * 9 mg *
Feniklový olej (Foeniculum vulgare Mill.) 6 mg * 9 mg *
Niacin 10,6 mg NE 66 16 mg NE 100
% RVH -referenčná výživová hodnota

Odporúčaná denná dávka
Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy a deti. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Zloženie
Objemové činidlo (di-fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, tri-fosforečnan vápenatý), extrakt z oregana (Origanum vulgare L.), olivový extrakt (Olea europaea L.), extrakt z nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris L.), extrakt z kardamónu (Elettaria cardamomum L.), extrakt z klinčeka (Eugenia caryophyllus L.), extrakt z cesnaku (Allium sativum L.), poťahová látka (stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza), dezintegrátor (karboxymetylcelulóza sodná), vitamín B3 (niacín), škoricový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.), olej z mäty piepornej (Mentha x piperita L.), feniklový olej (Foeniculum vulgare Mill.).

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS