Meno Joy™

  • Podpora hormonálnej rovnováhy
  • Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej rovnováhy
  • Vysoko účinné zloženie izoflavonoidov
  • Chmeľ, damiána, ďatelina lúčna, vitamíny skupiny B, magnézium
 

21,60 €
Bežná cena 21,60 €


Image
Image

PODPORA HORMONÁLNEJ ROVNOVÁHY

Menopauza je prirodzená etapa života každej ženy. Meno Joy™ poskytuje výživovú podporu počas tohto náročného obdobia zmien. Základom výživového doplnku Meno Joy™ je kombinácia extraktov z chmeľu obyčajného a ďateliny lúčnej, ktorá je bohatá na široké spektrum prírodných izoflavonoidov. Ďatelina lúčna pomáha zmierniť typické príznaky spojené s menopauzou, akými sú návaly tepla, potenie, nepokoj, zmeny nálad a podráždenosť. Meno Joy™ ďalej obsahuje prírodný extrakt z damiány. Magnézium, vitamín B6, niacín, riboflavín, tiamín a vitamín B12 prispievajú k normálnej činnosti nervového systému a spolu s kyselinou pantoténovou pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie. Počas menopauzy vaječníky ženy produkujú menej estrogénu a progesterónu. Vitamín B6 taktiež prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Obsah magnézia a vitamínu D prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí. Vitamín D tiež prispieva k vstrebávaniu a využitiu vápnika zo stravy.

Image

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA

Užívajte 2 tablety denne s jedlom alebo bezprostredne po hlavnom jedle. Užívajte minimálne po dobu 2 týždňov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Image

ĎATELINA LÚČNA (Trifolium pratense L.)
Je národnou kvetinou Dánska. Pôvodne sa vyskytuje v Európe, západnej Ázii a severozápadnej Afrike. Kvety sú tmavoružové so svetlejším základom, 12 - 15 mm dlhé, vytvorené v hustom kvetenstve a navštevujú ich najmä čmeliaky. Hojne sa pestuje ako kŕmna plodina, cenená pre svoju fixáciu dusíka, ktorá zvyšuje úrodnosť pôdy. z ďateliny červenej sa bežne pripravuje bylinný čaj sladkej chuti. Červená ďatelina obsahuje kumestrol, fytoestrogén.

DAMIANA (Turnera diffusa L.)
Damiána je ker pochádzajúci z Mexika. Vytvára malé, aromatické kvety. Kvitne začiatkom až koncom leta a po nej nasledujú plody, ktoré chuťou pripomínajú figy. O kríku sa hovorí, že má silnú korenistú vôňu trochu podobnú harmančeku. Damiána je zložkou tradičného mexického likéru a mexický folklór tvrdí, že sa používala v "pôvodnej" margarite. Damiána má vysoký obsah flavonoidov a je obľúbená v tradičných bylinných čajoch pre ženy.

CHMEĽ (Humulus lupus, L.)
Chmeľové šištičky sú sami čie kvety dvojdomej rastliny chmeľ obyčajný (Humulus lupulus, L.). Rastlina pochádza z oblastí severnej Európy a Severnej Ameriky. Chmeľ sa po stáročia používa na výrobu piva pre svoju charakteristickú horkosť. V Nemecku bolo dlhé roky známe, že chmeľ priaznivo pôsobil na ženy – zberačky, ktoré boli v čase zberu v menopauze. V roku 1953 vedci Kock a Heim zistili, že chmeľ obsahuje rastlinné estrogény. Chmeľ používaný na výrobu tohto produktu sa zbiera, suší a extrahuje tak, aby bolo zloženie prospešných izoflavonoidov koncentrované a štandardizované. Tento starostlivý proces je zárukou vysokej a trvalej kvality.

Dostupné balenia

Image

60 tabl.

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Meno Joy™
Your Rating

HODNOTY V DENNEJ DÁVKE 1 TABLETA   1 tablety   2 tablety *%RVH 
Výťažok z kvetov ďateliny lúčnej extract (Trifolium pratense, L.) 312 mg 624 mg -
- štandardizovaný na 8 % izoflavonoidov      
Výťažok zo šišiek chmeľu obyčajného (Humulus lupus, L.) 50 mg 100 mg -
Výťažok z nadzemnej časti rastliny damiány pravej       
(Turnera diffusa, L.) 5:1 ekvivalent k 1250 mg sušených bylín 125 mg 250 mg -
Vitamin D 3 μg 6 μg 120
Thiamin (B1) 0,55 mg 1,1 mg 100
Riboflavin (B2) 0,7 mg 1,4 mg 100
Niacin 8 mg 16 mg  100
Vitamin B6 0,7 mg 1,4 mg 100
Kyselina listová 100 μg 200 μg 100
Vitamin B12 1 μg 2 μg 80
Biotin 25 μg 50 μg 100
Kyselina pantoténová 3 mg  6 mg  100
Magnézium 62 mg 124 mg 33

*NRV – Referenčná výživová hodnota

“–” znamená, že RVH nebola stanovená

     

 

 

 

 

 

Odporúčaná denná dávka
Užívajte 2 tablety denne s jedlom alebo bezprostredne po hlavnom jedle. Užívajte minimálne po dobu 2 týždňov. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok. Váha netto: 54,6 g. Spotrebujte do dátumu vyznačeného na obale.

Zloženie
Extrakt z ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.), uhličitan horečnatý, extrakt z damiány pravej (Turnera diffusa L.), objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), extrakt z chmeľu obyčajného (Humulus lupulus, L.), povlakové látky (hydroxypropylcelulóza, horečnaté soli mastných kyselín), nikotínamid, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamín, pyridoxín hydrochlorid, cholekalcife- rol, tiamín mononitrát, riboflavín, kyselina listová, D-biotín. Tento výrobok obsahuje zložky z krajín v rámci aj mimo EÚ.

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS