i_Testimonial_Page_banner_Tina_HairVolume_2024_SK_Mobile

„Zúfalo som sa snažila zlepšiť stav svojich vlasov.“

„Celá situácia s vypadávaním vlasov sa začala, keď sa mi narodilo prvé dieťa, teraz je to už 31 rokov dozadu. Moje vlasy zmenili kvalitu a ja som bola z ich stavu čoraz zúfalejšia. Moje vlasy boli také riedke, že mi bolo vidieť pokožku hlavy. Myslela som si, že to tak zostane až do konca môjho života.“

 „Pred rokmi mi tiež povedali, že moje vlasové folikuly sú zablokované kvôli stylingovým prípravkom na vlasy. Odvtedy som vyskúšala veľa výrobkov. Všetko od silného vitamínu B až po rôzne vlasové šampóny a olejové produkty. Nič sa nezmenilo!“

„Všetko sa zmenilo, keď mi moja sestra odporučila vyskúšať Hair Volume. Moja sestra je predavačka v obchode so zdravou výživou. Povedala mi, že zákazníci sa opakovane vracajú, aby si kúpili tieto tablety na vlasy, a hovoria, že bez nich nemôžu žiť; moja sestra si teda myslela, že stojí za to ich vyskúšať.“

„Zdá sa, že riedke vlasy máme v rodine, preto je fantastické, že teraz „musím“ každý mesiac chodiť ku kaderníčke. Keď som tam bola naposledy, moja kaderníčka mi povedala: 'Povedzte mi, čo ste si urobili s vlasmi. Sú silnejšie a v oveľa lepšom stave.“

„Moje vlasy sú dôležitou súčasťou môjho sebavedomia a teraz vyzerajú byť lepšie ako nikdy predtým vďaka tabletám Hair Volume™.“ - hovorí Tina so širokým úsmevom na tvári.

Silné, krásne a lesklé vlasy

Hair Volume™ sú klinicky overené tablety na vlasy, ktoré poskytujú viditeľne silnejšie, krajšie a lesklejšie vlasy. Základom Hair Volume™ je jablkový extrakt v kombinácii s prosom, prasličkou, aminokyselinami, biotínom, zinkom a meďou. Tableta dodáva živiny pokožke hlavy a vlasovému folikulu, v ktorom sa tvoria vlasy. Obsah zinku a biotínu pomáha udržiavať normálne vlasy a normálnu pokožku. Zinok prispieva aj k udržaniu normálnych nechtov. Meď prispieva k normálnej pigmentácii vlasov.

Nová severská filozofia vlasov

Zdravie vašich vlasov sa začína vo vnútri vášho tela. Vaše vlasy odrážajú stav vašej výživy, hormonálnej rovnováhy a spôsob, akým sa k vlasom správate zvonku pomocou vlasových prípravkov. Filozofia vlasov New Nordic spočíva v tom, že vám pomôže doplniť vaše vlasové folikuly zložkami, ktoré putujú vašou krvou, aby sa zamerali na vlasové folikuly, kde môžu stimulovať a podporovať normálny rast vlasov. Okrem tabliet a žuvačiek Hair Volume™ odporúčame aj produkty vlasovej starostlivosti Hair Volume™ z nášho radu Beauty In & Out, pre okamžitý skrášľujúci efekt.

Úžasné klinické výsledky

Hoci je rastový cyklus vlasov dlhý a môže trvať 3 až 6 rokov, pri užívaní prípravku Hair Volume™ nemusíte na výsledky čakať večne. Náš „zlatý štandard“ klinicky testovanej receptúry Hair Volume™ potvrdený v parížskej štúdii z roku 2018 ukazuje, že vlasy narastú hustejšie a silnejšie už za 2 mesiace. Deväť z desiatich účastníkov malo pocit, že ich vlasy sú krajšie ako predtým, a 7 z desiatich uviedlo, že ich vlasy sú po používaní Hair Volume™ silnejšie..

0 /10
By odporučilo Hair Volume™
0 /10
je spokojných s Hair Volume
0 /10
Zistilo, že ich vlasy sú krajšie a viditeľne silnejšie

Starajte sa o svoje vlasy zvnútra aj zvonku

Spoločnosť New Nordic vyvinula šampón, kondicionér, masku na vlasy a sérum na lesk v rámci kozmetického radu Hair Volume™. Kozmetické doplnky pôsobia zvnútra v harmónii s vaším telom tým, že sa dostanú k živým bunkám, ku ktorým sa kozmetické krémy zvonku nedostanú. Nový rad starostlivosti o vlasy má okamžitý efekt, ktorý funguje v súčinnosti s vnútornými tabletami Hair Volume™ na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Rad starostlivosti o vlasy je vhodný pre všetky typy vlasov a môžu ho používať muži aj ženy všetkých vekových kategórií.

 Rad vlasovej starostlivosti Hair Volume™ neobsahuje parabény, silikóny, sulfáty, minerálne oleje, ftaláty, PEG, PPG, DEA a TEA.

Za nás hovoria spokojní zákazníci..

stars12345

zo 678 hodnotení