Active Immune™

  • Imunita, obranyschopnosť a ochrana organizmu
  • Výťažky z bazy čiernej podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému


17,80 €


Image

IMUNITNÝ SYSTÉM
Imunitný systém ľudského tela je obranný systém, ktorý pozostáva z mnohých biologických štruktúr a procesov. Aby imunitný systém správne fungoval, musí detegovať široké spektrum mikroorganizmov. Pre správnu funkciu imunitného systému je dôležitý dostatočný prísun živín, ako napríklad vitamínu D. Rastlinné antioxidanty nachádzajúce sa v baze čiernej pomáhajú chrániť bunky pred poškodením, spôsobeným oxidatívnym stresom.

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA
Užívajte 1 tabletu denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náh- rada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a deti mladšie ako 11 rokov by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu detí.

Image

BAZA ČIERNA (Sambucus Nigra)
Sambucus nigra známa ako baza čierna pochádza z Európy a Severnej Ameriky. Baza má bohaté využitie. Vo Švédsku je polievka z čiernej bazy tradičným jedlom. V Škandinávii a na Balkáne je odvar z bazových kvetov veľmi obľúbeným osviežujúcim nápo- jom. Podľa severskej mytológie, bohyňa lásky Freja, žila v bazovom lesíku a nazývali ju tiež „Hyldemor“, čo možno preložiť ako „Matka bazy“.


ROZMARÍN LEKÁRSKY (Rosmarinum officinalis)
Rozmarín lekársky, pochádza z oblasti Stredomoria. V Európe sa teší veľkej obľube ako korenina pri príprave pokrmov a EÚ ho schválila ako prírodný konzervačný prostriedok. Rozmarín použitý v tejto tablete sa starostlivo vyberie, suší a extrahuje tak, aby sa zachovali požadované rastlinné látky. Tak je zaručená trvalo vysoká kvalita.

CHMEĽ (Humulus lupus, L.)
Chmeľ sú samičie kvety chmeľu. Rastlina má svoj pôvod v severnej Európe a severnej Amerike. Chmeľ sa po stáročia používa na výrobu piva kvôli jeho charakteristickej horkosti.

STØRRELSER

Image

30 tabletter

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Active Immune™
Your Rating

ZLOŽENIE DENNEJ DÁVKY 1 tableta % RVH*
Extrakt z chmeľových šišiek (Humulus lupulus L.) 300 mg -
Extrakt z brezovej kôry (Betula verrucosa L.) 80 mg -
Extrakt z bazy čiernej (Sambucus nigra L.) 280 mg -
Extrakt z rozmarínu (Rosmarinus officinalis L.)
140 mg -
Extrakt z olivových listov (Olea europea L.)
80 mg -
Extrakt z oleja z dužiny plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides L.) 
50 mg -
Extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.)
10 mg -
Vitamín D3
20 µg 400

*% RVH - referenčná výživová hodnota

“-“ Znamená, že RVH nebola stanovená

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA
Užívajte 1 tabletu denne s jedlom, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náh- rada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a deti mladšie ako 11 rokov by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu detí.

ZLOŽENIE
Extrakt z chmeľových šišiek (Humulus lupu- lus L.), extrakt z bazy čiernej (Sambucus nigra L.)*, objemové činidlo (mikrokryšta- lická celulóza, zosieťo- vaná sodná soľ karbo- xymetylcelulózy), extrakt z rozmarínu (Rosmarinus officinalis L.), extrakt z brezovej kôry (Betula verruco- sa L.), extrakt z olivo- vých listov (Olea euro- pea L.), extrakt z oleja z dužiny plodov rakyt- níka (Hippophae rham- noides L.), protihrud- kujúca látka (oxid kremičitý), povlaková látka (rastlinné horeč- naté soli mastných kyselín, hydroxypropyl- metylcelulóza, glycerol), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.), vitamín D (chole- kalciferol)**.

* Z krajín mimo EÚ.
** Z krajín v rámci EÚ.

Vyrobené vo Švédsku

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS