SKU
715

Active Liver™ - 60 tabl.

Podpora správnej funkcie pečene

Tableta obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných výťažkov z pestreca mariánskeho, artičoky, kurkumy a čierneho korenia, doplnenú o esenciálnu živinu cholín. Pestrec mariánsky a artičoka podporujú normálnu činnosť pečene a spolu s cholínom napomáhajú udržiavať správny metabolizmus tukov.

  • Pestrec mariánsky, artičoka, kurkuma a cholín
  • Iba jedna tableta denne
35,30 €

"TICHÉ CUNAMI" SPÔSOBUJE, ŽE MILIÓNY ĽUDÍ JE TUČNÝCH, UNAVENÝCH A MAJÚ ZAHMLENÚ MYSEĽ

Cítite sa nepríjemne, keď sa nestaráte o svoju pečeň? Je to totiž najväčší vnútorný orgán zodpovedný za viac ako 500 životne dôležitých funkcií v tele - detoxikáciu, produkciu žlče, metabolizmus tukov, metabolizmus bielkovín, reguláciu hladiny cukru v krvi, a tiež reguláciu vitamínov, minerálov a hormónov. Taká úžasná je vaša pečeň.

w_activeliver_overweight_man_with_hand_on_belly_de_700x520

UŽÍVATE SI ŽIVOT AŽ PRÍLIŠ?

Vaša pečeň je každodenne vystavovaná rôznym výzvam - príliš veľa sacharidov, príliš veľa mastných a nezdravých jedál, piva, vína a liehovín. Ďalej pečeň každý deň odbúrava nežiaduce chemické látky v životnom prostredí, v prídavných látkach a v pitnej vode. Faktom je, že vaša pečeň vám pravdepodobne niečo naznačuje. Podľa Mayo Clinic v USA trpí preťaženou pečeňou a tukom v pečeni 25 % svetovej populácie. Je to tiché cunami, pretože väčšina ľudí ignoruje problémy, s ktorými pečeň musí zápasiť. Príznaky preťaženej pečene a narušeného metabolizmu tukov sa prejavujú od častého pocitu únavy až po nadbytočný tuk, ktorého sa neviete zbaviť bez ohľadu na to, ako prísne dodržiavate diéty. Ďalšími príznakmi sú aj nadúvanie a vzhľad pokožky. Záver: Pečeň ovplyvňuje to, ako vyzeráte a ako sa cítite. Neignorujte ju - teraz môžete pre podporu svojej pečene urobiť niečo aj vy sami.

ACTIVE LIVER OBSAHUJE ZLOŽKY, KTORÉ PODPORUJÚ VAŠU PEČEŇ

Tablety Active Liver sa užívajú raz denne – slúžia na podporu zdravia pečene, fungujú bez zaťaženia a stresu z detoxikácie či hladovania. Je to šetrný doplnok stravy, ktorý je plný prospešných látok priamo z prírody:

Pestrec mariánsky sa používa už 2 000 rokov ako prírodná látka, ktorá podporuje funkciu pečene. Kalifornská univerzita v Berkeley vo svojom výskume dokázala, že pestrec mariánsky obsahuje flavonoidy podporujúce pečeň.

List artičoky je " pomocníkom žlče" vo vašej pečeni a hodnotným extraktom s tradičným využitím. Artičoka tiež podporuje pečeň, čo potvrdzuje nová tzv. prehľadová štúdia zo švajčiarskeho Bazileja.

Treťou zložkou obsiahnutou v tabletách Active Liver je známa ajurvédska zložka, kurkuma.

V neposlednom rade tableta obsahuje cholín, ktorý je základnou živinou podobnou vitamínu. Cholín prispieva k normálnemu metabolizmu tukov v tele a k normálnej činnosti pečene. Na vašej pečeni závisí 500 funkcií denne, prečo pre ňu neurobiť aspoň jednu vec? Stačí na to jedna tableta Active Liver.

w_ActiveLiver_Tapemeasure_JBP5407_NewNordic_30_31_maj_1_juni_0317_J_UK_700x520
w_activeliver_scienceillustration_liver_iStock_000015724083Large_700x520

VEDELI STE O MODERNEJ STRAVE?

V strave našich predkov tvorili bielkoviny približne tretinu prijatých kalórií. Dnes je to len 15%. Bielkoviny priaznivo vplývajú na funkciu pečene, zatiaľ čo sacharidy, a najmä alkohol, sú mimoriadne náročné na spracovanie. Nespracované sacharidy sa v organizme usádzajú ako tuk.

Pečeň profituje z látok, ktoré môžu byť protiváhou nevhodnej stravy a sama tak dokáže vyvážiť nesprávnu životosprávu. Active Liver™je tableta, ktorej základom je pestrec mariánsky, ktorý prispieva k udržaniu správne fungujúcej funkcie pečene. Okrem toho obsahuje významnú zložku cholín, ktorý výrazne prispieva k podpore normálneho metabolizmu tukov. To znamená rozklad tukov a ich premenu na energiu v procese spaľovania.

"CÍTIM SA SKVELE"

Kirsten mala všetky typické príznaky Nadváha, nafukovanie, zlé trávenie, únava a začervenaná mdlá pokožka. - "Som veľmi rada, že som konečne zistila, že moje problémy spôsobovala „unavená pečeň. Teším sa najmä z toho, že som našla jednoduchý spôsob na podporu správnej činnosti pečene bez potreby dodržiavať nejakú špeciálnu diétu. Teraz užívam denne jednu tabletu Active Liver™ s rannou kávou. Active Liver™ je úžasný produkt, vďaka ktorému sa môžem spoľahnúť na to, že moja pečeň funguje tak, ako má. Cítim sa skvele a už aj moji priatelia si všimli, že vyzerám lepšie a zdravšie. Chcem sa takto dobre cítiť aj naďalej, túžim zostať aktívna, cítiť sa a vyzerať dobre ešte mnoho rokov. Vďaka, New Nordic."