Active Liver™

  • Pestrec mariánsky, artičoka, kurkuma a cholín
  • Iba jedna tableta denne

19,10 €
Bežná cena 19,10 €


Image
Image

Funkcia pečene a žlče

Active Liver™ je výživový doplnok vyrobený vo Švédsku. Tableta obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných výťažkov z pestreca mariánskeho, artičoky, kurkumy a čierneho korenia, doplnenú o esenciálnu živinu cholín. Pestrec mariánsky a artičoka podporujú normálnu činnosť pečene a spolu s cholínom napomáhajú udržiavať správny metabolizmus tukov.

Image

Odporúčaná denná dávka

Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Image

Kedy užívať Active Liver

  • Ak váš životný štýl zahŕňa stravu, ktorá nie je dostatočne nutrične vyvážená, môže to mať za následok nedostatok základných živín, ktoré podporujú správnu funkciu pečene (napríklad nedostatok cholínu)
  • Ak trpíte nadváhou alebo ak  máte preťaženú pečeň kvôli nahromadenému tuku v dôsledku zlého stravovania, ktorého výsledkom sú pocity nepohody, oslabené zdravie  a nezdravo vyzerajúca pokožka
  • Cukor pozostáva z glukózy a fruktózy. Pri konzumácii veľkého množstva cukru a v ňom obsiahnutej  fruktózy sa fruktóza ľahko ukladá v pečeni ako tuk a môže mať za následok stukovatenie pečene, ktorá tak získa maslovú konzistenciu (pre lepšiu predstavivosť - takáto „tučná“ pečeň sa podobá dobre známej „Foie gras“ -  t.j. pečeni kukuricou vykŕmených husí a kačiek.
Image

Pestrec mariánsky (Silibum marianum L. Gaertn.)

známy tiež ako strieborný bodliak pochádza zo stredomorskej oblasti. Táto zdravá bylinka má všestranné využitie, často sa používa surová do šalátov, alebo sa jej stonka, koreň a kvety konzumujú varené. Semienka sa používajú aj ako náhrada kávových zŕn. V produkte Active Liver™ sú použité semená tejto rastliny, ktoré sú zberané, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.


Artičoka  (Cynara scolymus L.)           

Artičoka je viacročná rastlina, ktorá svojim vzhľadom pripomína bodliak, má hrubú stonku a veľké, šťavnaté listy. V Stredomorí je známa už viac ako 2000 rokov. V tablete Active LiverTM sa používajú sušené listy z tejto rastliny.

Kurkuma (Curcuma longa L.)    

Kurkumovník dlhý  je trvalka z čeľade zázvorovité, ktorá pochádza z tropických oblastí južnej Ázie. Rastie voľne v lesoch, kde sa jej dobre darí pri teplotách od 20°C do 30 °C a výdatných dažďoch.

Dostupné balenia

Image

30 tabl.

Write Your Own Review

Overte prosím reCAPTCHA. Používame reCAPTCHA na ochranu pred spamom a zneužívaním.

Hodnotíte:Active Liver™
Your Rating

Hodnoty v dennej dávke 1 tableta
Výťažok z pestreca mariánskeho (Silybum marianum L.) 400 mg
Štandardizované na 40 % silymarín
Výťažok z artičoky (Cynara scolymus L.) 222 mg
13,5:1 sa rovná 2997 mg bylinky
Výťažok z kurkumy (Curcuma longa L.) 150 mg
10:1 sa rovná 1500 mg koreňa
Výťažok z čierneho korenia (Piper nigrum L.) 20 mg
Štandardizované na 40 % piperín
Cholín 82,5 mg

Odporúčaná denná dávka
Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Zloženie
Extrakt z pestreca mariánskeho (Silybum marianum L.), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, karboxymetylcelulóza sodná), výťažok z artičoky (Cynara scolymus L.), cholín hydrogén vínan, extrakt z kurkumy (Curcuma longa L.), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.), poťahová látka (rastlinné horečnaté soli mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza), zemiakový škrob, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý).

Copyright © 2019 New Nordic Healthbrands AS